המדריך השלם לחקירות – סיכום

משרד חקירות "תיקים באפלה" הינו משרד חקירות אשר פעיל משנת 1997, מורשה משרד המשפטים, המשרד עוסק במגוון תחומים חקירה: חקירות פליליות, חקירות מבצעיות, חקירות בינלאומיות, חקירות כלכליות, חקירות מודיעיניות, אגף אישות וגירושין. משרדינו פעול בסטנדרטים גבוהים של דיסקרטיות, אמינות ויושר, ומעל הכול – מקצועיות.

המשרד מנוהל על ידי חוקרים פרטיים מנוסים ומועסקים בו חוקרים בעלי הסמכה ורישיונות משרד המשפטים.

כל פנייה שלכם תקבל את מלוא תשומת הלב!, בין אם חקירת בגידה ובין אם כל סוג של חקירה פרטית, הפנייה תטופל באופן רציני, מנוסה ומקצועי, נצא לדרך כאשר המטרה הינה חשיפת המידע והשגת הראיות למכביר, ראיות שיעמדו "במבחן בית המשפט", או ככלי חזק ביותר לניהול משא ומתן מול הגוף הנחקר.

כל חקירה מנוהלת בקפדנות, תוך השקעת מחשבה מעמיקה ויצירתיות. פנייה מצד לקוח לחוקר פרטי מקבלת מעמד של פרויקט המבוצע בשלושה שלבים:

תכנון – מבחינתנו כל פרויקט דורש תכנון תוך כדי התייחסות לדקויות על מנת להגיע לביצוע מושלם. הבנת נושא החקירה וכן הדמויות המעורבות. על אדם שמגיע לנקודה בה הוא מבין שיש לו צורך בחוקר פרטי על מנת לספק הוכחות מוחצות, על מנת להבין סיטואציות שונות, או על מנת לאשש.

חשדות – להיעזר במומחה בתחום, לפנות אל חוקר פרטי מקצועי ומנוסה. "תיקים באפילה" מאפשרים ייעוץ ראשוני ללא התחייבות ואף ללא חיוב. אם בתום שיחת הייעוץ הלקוח מחליט להמשיך הלאה, מגיע השלב בו החוקר והלקוח נפגשים בצורה מסודרת.

איסוף החומר – בהמשך לתכנון, חוקר אוסף את החומר הנדרש לביצוע הפרויקט על מנת להגיע מוכנים כאשר אנו למודי עובדות ונתונים. הניסיון מצביע כי "מידע" הוא כוח ואין לזלזל במידע שנאסף טרם התחלת שלב הביצוע.

בפגישה נערכת היכרות בין שני הצדדים, הלקוח משטח את הסיבות שהובילו אותו לחפש אחר עזרה מקצועית, ואילו החוקר הפרטי שואל את השאלות הנכונות ובמקביל רושם הערות חשובות. בין שני הצדדים נערך תיאום ציפיות

ביצוע – לאחר שהחומר המודיעיני בידינו, אנו יוצאים לביצוע המשימה כאשר אנו מצוידים בציוד מקצועי ואיכותי מהמותגים הטובים ביותר בעולם, כשמדובר בכלי העבודה שלנו אנו לא מתפשרים על איכות, בסופו של יום זה מתבטא בדו"ח החקירה ובאיכות תוכן הדו"ח.

חשוב לציין, כי הפרויקט יסתיים רק לאחר השגת המטרות לשביעות רצונכם.

איך אנחנו עובדים?

המשרד מאמין בכוחו העצום של ידע ומידע ועל כן יעשה כל מאמץ על מנת לדלות חומר אקטואלי לגבי כל פרשה ופרשה. בעת החקירה חוקר פרטי יחליט האם לצאת למערבים (באישור הלקוח), האם לתפור סיפור כיסוי ובכך לחזק את השמירה על זהותו חסויה של הלקוח ולמקסם תוצאות, או האם לחבור אל מודיעין מקומי, או להתמקד בחיפוש אחר מסמכים מהותיים.

אנו פועלים בשילוב בין השיטות, כל פרויקט הדורש דרך פעולה שמותאמת לתיק הספציפי, לאור הצלחה במספר תיקים רבים, מצאנו כי התאמת שיטת הפעולה ו/או שילוב בין שיטות החקירה מספק את תוצאות היעילות והמקצועיות ביותר.

"תיקים באפלה" -הינו משרד חקירות מוביל בתחומו, בעל ותק של מעל 20 שנה בתחום המודיעין והחקירות, מנוהל ע"י חוקרים מומחים יוצאי יחידות מובחרות מענף הביטחון המודיעין והצבא.  (ממומלצי משרד הביטחון, רשימה מצומצמת ביותר).

צוותי החקירה של "תיקים באפלה", מבצעים חקירות מורכבות בכל הארץ וכן חקירות בינלאומיות. במידה ותפעלו לפי שיטות הפעולה וסדרן הנכון, גם אתם תוכלו להצליח בזה.

מעוניינים להתייעץ איתנו על מקרה מיוחד שאתם מעורבים בו? פנו אלינו או התקשרו 053-8411111

מקווים שמצאתם את המדריך מועיל!

 

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט