משרד לחקירות בינלאומיות

לצערנו הרב, עולמנו מורכב מטוב, וגם מרע. תככים ומזימות מתרחשים בכל מקום ובכל זמן, ובשנים האחרונות מוצאים עצמם חוקרים ממשרדי החקירות יוצאים אל מחוץ לגבולות הארץ על מנת לפתור תיקים מסוימים. חקירות בינלאומיות הפכו מוכרות ונדרשות יותר, מכיוון שמפאת הנגישות הרבה והקלות שבלבצע את המעשה ולרדת מהארץ, כך גם תהליכי חקירות בחו"ל והמרדף אחר הפושע.

חקירות בינלאומיות בכל העולם

ראשית כל ומעל לכל, זכרו שכאשר אתם פונים למשרד חקירות בינלאומיות בדקו כי לחוקר בו בחרתם, יש היתר עבור חקירות בחו"ל המוכיח כי הוא אכן פועל בהתאם לחוק. בין אם החוקר מוצלח בתחומי הארץ, יש לציין שחקירות מחוצה לה דורשות מיומנויות שונות, מכיוון שמדובר בסביבה שונה ולעיתים לא מוכרת, בחוקים שונים, ועוד.

  • כשהכסף בורח מהארץ – ישנם מקרים בהם אנשים 'נעלמים' כשבידיהם סכומי כסף גבוהים, שאינם שייכים להם; בין אם מדובר במעסיק אשר לא שילם את חובותיו, גבר המסרב לתשלומי המזונות לאשתו, שותף עסקי שברח בעקבות אי הסכמה עם שותפו, ועוד. כשאדם חוצה את גבולות המדינה, הוא עושה זאת מתוך הנחה שיהיה בטוח. המחשבה על כך שייתכן וישנם גופים שנמצאים בדרך אליו, כלל לא עולה במוחו.
  • מחזירים את האהובים לנו – לא תמיד קרובי המשפחה שלנו עוברים למדינה אחרת מסיבה שלילית. לפעמים, הם פשוט החליטו לפתוח בחיים חדשים וטשטשו את עקבותיהם. על מנת לגלות בכל זאת מדוע ולנסות ולהשיב אותם לחיקנו, נפנה לחוקר פרטי שיש לו הכלים לסייע לנו בכך.
  • "פגישת עסקים" – אם החשדות החלו לצוף עוד לפני שבן או הבת הזוג טסו ל"פגישת העסקים", חוקרים פרטיים מומחים יוכלו לנצל את ההזדמנות ולחשוף את המציאות, במידה וכמובן יש מה לחשוף. לעיתים יופתעו לשמחתם בן או בת הזוג שנשארו בארץ, לגלות שהכל כשורה.

חוקרים בכל קצוות תבל

כן, אנחנו יודעים שמדובר בנושאים רגישים למדי. משום כך אנו משרד חקירות תיקים באפלה מתחייבים לדיסקרטיות מלאה בעבודתנו. הניסיון הרב שלנו לימד אותנו כיצד "לכסות" את עבודתנו, כך שאיש לא יחשוד שאנו מבצעים חקירה, וכמובן לא בכם – שנעזרתם בנו. הפחדים שלכם עלולים להתגלות כלגיטימיים, ואנו בתיקים באפלה מתייצבים במטרה לחשוף בפניכם את האמת לה אתם כה כמהים.

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט