חקירות בחו"ל

חקירות בחו"ל – המומחיות שלנו בתיקים באפלה – משרד החקירות המציע מגוון שירותים המתפרסים לא רק על כל חלקי הארץ אלא גם בעולם. אז אם אתם חושדים כי העובד מועל בכספים או מעביר מידע סודי לחברות המתחרות, או אם אתם מעוניינים לבצע בדיקת פוליגרף כדי לבחון עובדים חדשים, היכנסו לאתר וקבעו פגישה עם הצוות שלנו שישמח לעמוד לשירותכם ולבצע עבורכם חקירות פרטיות בחו"ל.

משרד החקירות תיקים באפלה מבצע לא רק חקירות בארץ, אלא גם ברחבי העולם. צוות החוקרים פועל מ-1997 כדי לפתור תעלומות ולהוציא את האמת אל האור גם אם משמעות הדבר היא ביצוע חקירות בחו"ל. אז אם אתם חושדים כי העובד מועל בכספים או מעביר מידע סודי לחברות המתחרות, או אם אתם מעוניינים לבצע בדיקת פוליגרף כדי לבחון עובדים חדשים, תוכלו לפנות למשרד החקירות המקצועי. השירותים של תיקים באפלה מתפרסים לא רק על פני אזורים נרחבים ברחבי הארץ, אלא גם בעולם.

 

מתי יש צורך לבצע חקירות בחו"ל

על פי רוב, חקירות בחו"ל מצריכות תוספת תשלום, מכיוון שיש צורך לשלוח חוקרים למדינות שונות בעולם, אך שירות זה בלתי נמנע ומשתלם בסופו של דבר. אלה כמה דוגמאות למקרים שבהם יש צורך להרחיב את החקירה לחו"ל:

  • בורחים עם הכסף – אחד התפקידים העיקריים של חוקר פרטי הוא לאתר אנשים אשר "נעלמו" עם כספי אחרים. זה יכול להיות מעסיק אשר לא שילם את השכר לעובד שלו, גבר אשר מסרב לשלם מזונות לאשתו או שותף לעסק אשר "נעלם" לאחר החתימה על העסקה. פעמים רבות טסים האנשים האלה לחו"ל במטרה להימלט מידי החוק בארץ, מבלי לדעת שהחוקרים הפרטיים דולקים אחריהם.
  • בגידות בחו"ל – חוץ לארץ הוא מצע נוח לבגידות. פגישת עסקים בחו"ל היא כיסוי טוב לרומן הנסתר, אך כאשר בן הזוג השני מתחיל לחשוד בקשר, הוא מזעיק את החוקר הפרטי לצורך ביצוע חקירות בחו"ל.
  • איתור קרובים – קרובי משפחה ובני זוג עלולים לברוח לחו"ל מסיבות שונות. יש הנוצרים בקרבם סוד נורא ואינם מעוניינים לגלות אותו לאחרים, ויש כאלה שטסו לארצות הברית או למדינות אירופה כדי להתחיל בחיים חדשים ועקבותיהם נעלמו.

חקירות בחו"ל

חקירות פרטיות בחו"ל

מקובל לחשוב שהלקוח הניגש אל החוקר הפרטי הוא הקורבן למזימה נגדו, אך לא תמיד זה כך. במקרים מסוימים הלקוח עשוי להפליל את עצמו רק כדי לנסות ולהאשים אדם אחר. כך לדוגמה, אישה שנמצאת בהליכי גירושין יכולה לשכור את שירותיו של חוקר פרטי כדי לנסות "לתפוס על חם" את בעלה לשעבר על מעשה "רע" כלשהו ולהפליל אותו. הסיבה לכך יכולה להיות נקמה או ניסיון לסחוט מהבעל כסף.

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט