מעקבים ותצפיות תיקים באפלה

אחד הדברים החשובים ביותר למשרדנו, בכל תחומי החקירות הינו ביצוע מעקבים ותצפיות. בין אם תצפיות בתהליך חקירת בגידה ובין אם מעקבים המשמשים בבדיקת מיהמנותם של עובדים, כך או כך חשוב שצוות המשרד יאסוף את המידע באופן המקצועי ביותר.

משרד תיקים באפלה מתמחה בביצוע מעקבים ותצפיות ברמה הגבוהה ביותר תוך שימוש באסטרטגיות מתוחכמות, סיפורי כיסוי ועוד. כמו כן, משרדנו נעזר בציוד המתאים לתצפיות ולמעקבים, מן המתקדמים בעולם.

מעקבים

למעשה, מעקבים טכניים מעורבים כמעט בכל חקירה שלנו. אנו מתצפתים, ומשתמשים בכלי מעקב טכניים שונים על מנת להיות מעודכנים בכל רגע נתון.

המעקב שלנו מכסה כמעט את כל הפינות, כך שאין מידע הנעלם מעיננו.

החשיבות בהתאמת סיפור כיסוי הייחודי למשרד תיקים באפילה בא לידי ביטוי באופן הברור והמשמעותי ביותר בזמן המעקבים ותצפיות. חשוב מאד שהאדם אחריו מתבצע המעקב לא יחשוד כלל כי מישהו עוקב או מתצפת עליו. סיפור כיסוי גורם לאדם אחריו עוקבים להרגיש בסביבה טבעית ולא עולה בו כל חשד.

מכתב המלצה

"אני לא יודעת כל כך מאיפה להתחיל. העבודה שלך היא עבודת קודש. אחרי שנקלעתי למצב כל כך קשה מול בעלי (היום לשעבר), ואחרי שהבנתי שבדיבורים יפים לא אוכל לצאת מזה, פניתי למשרדך והופתעתי לגלות שכל הדעות הקדומות שלי לגבי סוג העבודה הזה היו לא נכונות. טפלת בי ברגישות ובסובלנות תוך מתן תמיכה לכל אורך הדרך. הבטחת לי שאם יש משהו אתה תמצא אותו וכך גם עשית. תודה לך מקרב לב על העבודה שעשית. בלעדיך הייתי אבודה. זה חשוב שכמה שיותר נשים ידעו עליך ועל המקצועיות שלך בעבודה כל כך רגישה."

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט