חקירות כלכליות

חקירות כלכליות הן למעשה כלי מעשי שנועד לבדוק את היכולת הפיננסית של הנחקר. 

החקירה עצמה תהיה נתונה למטרה הספציפית הרצויה.

בין שמדובר בשותף פוטנציאלי להשקעה כלכלית, בין אם מדובר בבני זוג לפני גירושים אשר יכולות אחד מבני הזוג נמצאות בספק או שונות מהצהרתו הגלויה, בין אם מדובר בחברה עסקית המעוניינת לקבל את המידע הדרוש לצורך קבלת התחייבויות כלכליות של חברה אחרת או על מנת לשפר את עמדתם במשא ומתן בין שני הגופים.

דוגמאות נוספות לחקירות כלכליות

דוגמאות נוספות של חקירות כלכליות מתבצעות כאשר חייבים יבקשו לבצע חקירה בגין הוצאה לפועל שלא התבצעה כראוי לפי ראות עיניהם כאשר החוק מתיר עריכת חקירה פרטית ועצמאית ולו שתוצאותיה יוצגו בפני הוצל"פ.

בדיקת אשראי אצל לקוח מחייבת גם היא חקירה כלכלית איכותית ומקצועית במטרה לבדוק את יכולתו של הלקוח לעמוד בהתחייבויותיו. 

החקירות הכלכליות המבוצעות על ידי בעלי מקצוע מנוסים המכירים את התחום לעומקו ויכולים לתת את כל התשובות הדרושות בתוך זמן קצר ובמהימנות גבוהה. 

הפרטים הנחקרים במהלך חקירה כלכלית כוללים את פרטיו האישיים של הנחקר, את מקורות ההכנסה הרלוונטיים שלו ואת עיסוקו הנוכחי כמו גם עיסוקיו בעבר, מידע על חברות בהן הוא שותף או רשום כמנהל וכן מידע על חברות בהן הוא מחזיק מניות, בדיקה של פוליסות ביטוחי חיים ופוליסות מנהלים, כספי פנסיה וקופות גמל, חקירת זכויות בנכסי מקרקעין ועוד.

תודה על עבודה יוצאת מן הכלל

"מטעמים ברורים לא אוכל לפרט את נסיבות המקרה שהביאו אותי אליך אך די אם אומר שמדובר בסיטואציה משפחתית רגישה מאוד. היכולת שלך לפעול בדיסקרטיות, ביעילות ובמהירות הייתה המפתח להביא את הבעיה שלי לפתרון טוב הרבה יותר מכפי שציפיתי. זה לא כל יום שאנחנו מוצאים את עצמנו זקוקים לסוג השירות הזה אך היום אני יודע שיש לי לאן לפנות במידה ואצטרך. אני מאוד מודה לך על הטיפול המסור שלך במקרה שלי ומאחל לך הצלחה בהמשך הדרך." 

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט