בדיקת פוליגרף

בעלי עסקים רבים מעוניינים לוודא כי המועמד אותו הם רוצים לשכור הוא אדם אמין וישר, אשר ניתן לבטוח בו. הבדיקה הטובה ביותר לחשיפת המידע הזה הינו בדיקת פוליגרף.

מהי בדיקת פוליגרף?

זאת בדיקה המבוססת על העובדה, כי כאשר אדם משקר, הוא חווה שינויים ברמה הפיזיולוגית כגון שינוי ברמת לחץ הדם, שינוי בקצב הדופק ועוד. המכשיר המשמש לביצוע בדיקות פוליגרף הינו מכשיר הפוליגרף.

רמת מהימנות

אחד הדברים החשובים ביותר בבדיקות אלו הינה ווידוא כי בדיקת הפוליגרף תהיה בעלת מהימנות גבוהה. 

פוליגרף ברמה הגבוהה ביותר תוך התייחסות לשני נושאים:

ראשית, על הבוחן עצמו בעל תעודה המאשרת את אפשרותו לבצע בדיקות פוליגרף. שנית, מכשיר הפוליגרף בו אנו מבצעים את הבדיקה הינו מתקדם ברמה עולמית.

חשוב לציין, כי אנו מבצעים בדיקת פוליגרף, תוך שמירה על דיסקרטיות לכל אורך התהליך וכמובן לגבי תוצאות המבדק.

תנו לנו לחשוף עבורכם את האמת, את כל האמת ואך ורק את האמת.

אז, מגיע הרגע בו אתם שואלים את עצמכם: אז מה הוא בכלל עושה במהלך היום ?

אין ספק כי מהימנות הינה דבר חשוב ביחסי עובד מעביד, אך גם בין בני משפחה, חברים וקולגות. בחלק מן המקרים, לאו דווקא מדובר במקרים דרמטיים בהם יש לפתוח חקירה מורכבת. יחד עם זאת, עדיין קיימת חשיבות מכרעת לתהליך בדיקת מהימנות על מנת שתוכלו להסיק מסקנות ולהחליט על דרכי פעולה מבחינתכם. לעיתים קרובות יש לבצע מעקב אחר עובד מסוים על מנת לראות מה הוא עושה בפועל מדי יום.

מכתב המלצה

"כבעל משרד עורכי דין העוסק בתחומים רגישים מאוד (דיני אישות, דיני נזיקין ודיני פלילים) זה חשוב מאוד לשמור על קשרי עבודה רצופים עם בדיקת פוליגרף אמינה ומקצועית. הגענו אליך אחרי אי שביעות רצון מרמת השירות של מכון האבחון ולשמחתנו הרבה הוכחת לנו שאפשר גם אחרת. בזכותך אנו נהנים מהיכולת להעניק ללקוחותינו שירות מקצועי ומהיר ובכך לקדם את עניינם לטובתם ולטובתנו גם יחד. אנו נמשיך לנצל את שירותיך הטובים גם בעתיד לרווחת כולנו. בהצלחה ויישר כוח."

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט