בדיקות פוליגרף לעובד

אין ספק כי אמינותם של העובדים שלנו הכרחית לצורך העסקה בטוחה המעניקה לנו שקט ובטחון מקסימלי. על מנת לוודא כי אכן העובדים שלנו הם אמינים ונותנים את השירות הטוב ביותר שביכולתם, עלינו לעשות את המקסימום שביכולתנו כדי לשכור אנשי מקצוע איכותיים בתחומם ובעלי ניסיון רב שנים. בדיקת פוליגרף לעובד הינה אחד הכלים השימושיים והיעילים ביותר המאפשרים שמירת דיסקרטיות מחד ומתן תשובות מהימנות מאידך למעסיקו של העובד.

בדיקת פוליגרף לעובד מתבצעת עבור עורכי דין ובית משפט השלום, בתי דין רבניים ובתי משפט לתביעות קטנות וכן עבור חברות עסקיות וארגונים פרטיים שונים, לקוחות ועוד. כל הבדיקות המתבצעות לעובדים השונים מתבססות על אמינות ומקצועיות ובעיקר דיסקרטיות, לשמירה מרבית על בטחונו של העובד ועל מנת לברר את הפרטים השונים הנדרשים לנו כגון מצב משפחתי ומעמד אישי, מהימנות עסקית ומבחני מיון שונים, עניינים משפטיים ותביעות ספציפיות ועוד.

תנאי הבדיקות

הבדיקות השונות מבוצעות תחת התנאים המחמירים ביותר ומבלי לפגוע בדיסקרטיות של אף אחד מהגורמים. על מנת לשמור על חיסיון העובד נבדקים אך ורק הפרטים הרלוונטיים תוך הענקת המידע הדרוש למבקשי בדיקת פוליגרף לעובד תוך שמירה על פרטיות מקסימלית וללא פגיעה בפרטיותו של העובד ומבלי לעבור על החוק.
תוצאות הבדיקה נמסרות במהירות ובאופן המקצועי ביותר על פי בקשתו של הלקוח.

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט