איתורים

ישנם מצבים לא נעימים בחיים אשר עלינו להתמודד עם מקרים שנוצרו שלא כשורה ובניגוד לחוק. 

מקרים אלו כגון גביית חוב מאדם שנעלם מעיניכם, חיפוש אחר מקום עבודה אשר לא שילם לכם כראוי, מסמכים בצו בית משפט או הוכחה על קיום מקרים שונים – כל אלו הינם מקרים המעמידים את כולנו בפני תחושות לא נעימות שונות ומגוונות המצריכות גיבוי משפטי וכן ניסיון עשיר בהתמודדות עם מצבים אלו. איתורים ומסירות משפטיות הינם תחומים שונים המשלימים האחד את השני כאשר לאחר האיתור נדרשת אכיפת הפעולה.

המצאת מסמכים ומסירתם

על מנת להגיע למצב בטיחותי בו מאותר או מאותרים הגופים הנדרשים לצורך הבאתם לבית המשפט ישנו צורך בגופים אשר יתמודדו כהלכה הן עם הצורך במסירה והן עם הצורך באיתור האנשים המתאימים לתחום. 

המצאת מסמכים ומסירתם על פי דין ובית משפט בשירותים פרטיים הינה הדרך המקצועית ביותר לביצוע פעולות משפטיות וכן לצורך באיתור ומסירת המסמכים. אמנם תחום המסירות הינו תחום יחסית מצומצם ואולם בשל כך הוא מסווג ופועל במקביל לתחום של איתורים כך שרבים מקבלים את שני השירותים השונים על ידי גוף מקצועי אחיד.

חוקר פרטי שמתמחה בתחום האיתורים אינו מצומצם אך ורק לתחומים משפטיים מאחר ולעיתים רבות ישנו צורך באנשי המקצוע הנכונים לחיפוש אחר חייבים או אחרים הנעלמים. את מלאכת האיתורים יש להעביר לאנשי המקצוע המתאימים בתחום.

קרוב משפחה נעלם לפני שנים והנך מתקשה לאתר אותו?

חוקר פרטי של משרדינו נמצא עבורכם על מנת לפתור את התעלומה ולאתר את אותו אדם, תוך כדי שימוש במערכת מודיעין רחבה וביצוע מעקבים באמצעות הציוד המשוכלל ביותר בעולם. 

משרד חקירות שלנו מתמחה במתן שירות איתורים בארץ ובעולם. אנו יודעים כי לעיתים קיימים מקרים בהם יש לבצע איתור קרוב משפחה נעדר בחו"ל ולכן אנו מפעילים רשת מודיעין כלל עולמית בה אנו נעזרים להשגת המטרה- איתור הנעדר.

באפשרותנו לבצע כמעט כל איתור , אשר לו אתם זקוקים לו .

כך, אנו פה בשבילך לביצוע משימה בכל מקום בעולם.

מכתב המלצה

"אפשר ממש לומר שהצלתם אותנו. לאחר ששני משרדים אחרים נכשלו, הייתה זו המקצועיות של משרדכם והמסירות שלכם למשימה שסייעה בעדכם להצליח והיא שהפכה אתכם למשרד המוביל בארץ בתחום זה. מאחר ומדובר בתחום פעילות מאוד רגיש אין לנו כל צל של ספק שאתם תצליחו בזכות הייחודיות שלכם. כמי שנזקק לשירות איתורים ומסירות מעת לעת אנחנו שמחים שמצאנו אתכם שכן אין כל ספק שכשנזדקק לשירות זה שוב תהיה לנו כתובת לפנות אליה. המשיכו בעבודה הטוב! "

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט