תיקים באפלה

    //    

דיסקרטיות ומקצועיות

דמיינו כי אתם צופים בסרט הוליוודי בו חוקר פרטי יושב במכונית מיוחדת וצופים בחשודים. הם יוצאים למשימות מעקב חשאיות ומפעילים מערך ציוד משוכלל עד לפתרון התעלומה.

זה טוב רק לסרטים, הדימיון והפנטזיה במקרה זה אינם בעלי ביצוע ומימוש . סדרה טליווזיונית היא בפרק זמן של 45 דקות ואילו הליך חקירה מראשיתו ועד סופו , חייב לעבור מספר שלבים ואנו מתעקשים לבצע את כל השלבים מראשיתם ועד להשגת המטרה.
משרד חקירות "תיקים באפלה" הינו משרד חקירות אשר פעיל משנת 1997. המשרד מנוהל על ידי חוקרים פרטיים מנוסים אשר מפעילים צוותי חוקרים רשויים בלבד ,אשר מתייחסים לכל פנייה שלכם. בין אם חקירת בגידה ובין אם כל סוג של חקירה פרטית, תטופל הפנייה באופן רציני, אישי ואכפתי ובדיוק כמו בסרט, נצא לדרך כאשר המטרה הינה חשיפת המידע והשגת הראיות למכביר, ראיות שיעמדו "במבחן בית המשפט", פתרון התעלומה באופן החשאי והמקצועי ביותר.

כל פנייה מצד לקוח לחוקר פרטי מקבלת מעמד של פרויקט המבוצע בשלושה שלבים:

תכנון – מבחינתנו כל פרויקט דורש תכנון תוך כדי התייחסות לדקויות על מנת להגיע לביצוע מושלם, הבנת נושא החקירה וכן הדמויות המעורבות.על אדם שמגיע לנקודה בה הוא מבין שיש לו צורך בחוקר פרטי על מנת לספק הוכחות מוחצות, על מנת להבין סיטואציות שונות, או על מנת לאשש חשדות – להיעזר במומחה בתחום, לפנות אל חוקר פרטי מקצועי ומנוסה. "תיקים באפילה" מאפשרים ייעוץ ראשוני ללא התחייבות ואף ללא חיוב. אם בתום שיחת הייעוץ הלקוח מחליט להמשיך הלאה, מגיע השלב בו החוקר והלקוח נפגשים בצורה מסודרת.

איסוף החומר – בהמשך לתכנון, חוקר אוסף את החומר הנדרש לביצוע הפרויקט על מנת להגיע מוכנים כאשר אנו למודי עובדות ונתונים. הניסיון מצביע כי "מידע" הוא כח ואין לזלזל במידע שנאסף טרם התחלת שלב הביצוע.
בפגישה נערכת היכרות בין שני הצדדים, הלקוח משטח את הסיבות שהובילו אותו לחפש אחר עזרה מקצועית, ואילו החוקר הפרטי שואל את השאלות הנכונות ובמקביל רושם הערות חשובות. בין שני הצדדים נערך תיאום ציפיות

ביצוע – לאחר שהחומר המודיעיני בידינו, אנו יוצאים לביצוע המשימה כאשר אנו מצוידים בציוד הבילוש המשוכלל ביותר בעולם .

חשוב לציין, כי הפרויקט יסתיים רק לאחר השגת המטרות לשביעות רצונכם.

איך אנחנו עובדים?

המשרד מאמין בכוחו העצום של ידע ומידע ועל כן יעשה כל מאמץ על מנת לדלות חומר אקטואלי לגבי כל פרשה ופרשה. בעת החקירה חוקר פרטי יחליט האם לצאת למערבים, האם לתפור סיפור כיסוי לטובת שמירה על זהות חסויה של הלקוח, האם לחבור אל מודיעין מקומי, או להתמקד בחיפוש אחר מסמכים מהותיים. 
אנו שואפים להשתמש בשיטה שלנו בכל פרויקט הדורש זאת ולאחר ביצוע של עבודה זו במספר תיקים רבים, מצאנו כי השיטה הזו הנה בין שיטות החקירה העכשוויות והמקצועיות ביותר. 

למעשה, חוקרים פרטיים שלנו מכינים "סיפור כיסוי" אשר הופך את חקירה ליעילה, חשאית ודיסקרטית במיוחד. כל פרויקט זוכה ל"סיפור כיסוי" ייחודי לו בהתאם לצורך. 

כתוצאה משימוש בטקטיקה זו של חקירות בכיסוי והגשת החומר ללקוח , הצלחנו לגרום לעובדה שעצם העסקתנו , לא נחשפה כלל וזה עדיף הן ללקוח והן לנו .

 

למה לבחור בנו?

עבודה עם עוקבים מקצועיים, יוצאי יחידה סמויה של המשטרה.
התמחות בחקירות בין לאומיות, למשל במזרח הרחוק.
שרותים ברמה הגבוהה ביותר, אימות כל פרט לעומק.

מקרה חקירת בגידה

    //    

סוגי מקרים במשרד

מקרה חקירה

    //    

סוגי מקרים במשרד

לעוד חקירות

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט