המלצות בעילום שם

    //    

בעילום שם

אני מודה לכם צוות תיקים באפלה מקרב לב בשמי ובשם בני משפחתי על הטיפול,ההקשבה, הנכונות לסייע, והסבלנות הרבה לקשיים שלנו.
הטיפול שלכם היה מקצועי לחלוטין ויחד עם זה רגיש מאוד…
אודה במיוחד לך עופר, מאחל לך שתמשיך להעניק מיכולתיך ומכישורייך לכל אלו הזקוקים לכך. בברכה ובהוקרה רבה.

משפחת גולן

הגעתי אליכם דרך האינטרנט, ובגילוי לב בהתחלה נורא חששתי, כבר בפגישה הראשונה איתכם ידעתי שאני בידיים טובות ומקצועניות, ברצוני להודות לכם על התכנון המושקע, על שמירה על דיסקרטיות, ועל תקציב שפוי. ישר כוח!!!

אמנון

לעופר וצוות המשרד , אני מודה לכם מקרב לב על הרצינות והיחס האישי שנתתם לי,
תודה לכם על מאמציכם המבורכים עד גילוי האמת, אין ספק שאתם משרד החקירות מספר 1!!!! 

 

שרית ב

פניתי אליכם עם חשדות רבות שגרמו לי לסערת רגשות וחשוב לי לציין שקיבלתי מענה מקצועי ואיכותי,הטיפול היה דיסקרטי מאוד תוך כי התחשבות מלאה ברגשות שלי, תודה רבה לכם, ניפגש בשמחות !

לא משנה שמי,אבל אתם יודעים מי אני

מעבר לרצינות והמקצועניות שלכם אתם אנשים מקסימים וסבלניים, נתתם לי שירות מקצועי ואמין ביותר מעבר למצופה! תודה לכם ששיניתם את חיי. 

אביגיל

עברתי משני משרדי חקירות שפשוט לא הצליחו בעבודתם, משרדכם אכן איתר את הנכסים של הגרוש שלי בחו"ל והעובדות והראיות שהצגתי בבית המשפט גרמו לבית המשפט לשנות את ההחלטה הקודמת. מלאת הערכה כלפיכם!

רותי

למשרד "תיקים באפלה"- כשהגעתי למשרדכם באתי עם הרגשה שכולם נגדי, ולא אצליח בהליך הגירושין שלי, לאחר הישיבה הראשונה עם מנהלי המשרד קיבלתי הרגשה טובה שהנה "יש אור בקצה המנהרה" ואכן החקירה שבצעתם על זה שהיה פעם בעלי, הביאה לתוצאות טובות שנתנו "גב כלכלי" לי ולילדי הקטנים. שאפו !!

אילנה

 לעופר וצוות המשרד,לציין לשבח את המקצועניות שלכם והדרך החכמה שבצעתם בחקירה שהוכיחה ללא ספק ששותפיי לעבודה אכן בגדו בי

יצחק

אם לא הייתם קיימים אין ספק שהייתי משלם מאות אלפיי שקלים לעובד שלי לשעבר שדאג לתבוע אותי בתביעת שווא והמעקבים שניהלתם אחריו הוכיחו כי הוא "עובד" על כולם , למעט על בלשי המשרד שהתחקו אחריו.

אלמוני

צור קשר

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט