מודיעין עסקי

מודיעין עסקי בכל תחום אפשרי – אחת ההתמחויות של משרד החקירות תיקים באפלה. המטרה שלנו הינה חשיפת מידע סודי אשר יסייע לכם בקבלת החלטות במהלך הפעילות העסקית שלכם. אנו גאים ברשת המודיעין העסקי הפרושה על פני כל הארץ ואף בעולם. כך, אין אנו מתעלמים מעובדת השוק הגלובלי והתחרות העולמית ומאפשרים לכם לקבל מידע על חברות בכל העולם.

"מודיעין תחרותי הוא סם החיים של כל חברה" – ד"ר ג'ונתן קאלוף, מומחה למודיעין עסקי ותחרותי ברחבי העולם כולו, ומרצה לעסקים בינלאומיים ואסטרטגיה בבית הספר לניהול בקנדה. מודיעין עסקי מהווה למעשה תחום לימודים בפני עצמו, תחום מחקר ופיתוח אשר בדרך כלל מי שאחראי על החקר ועל הביצוע הוא כל חברה בפני עצמה. החברות הגדולות, כמובן, ישכרו סוכני משנה שיבצעו את העבודה בעבורם או באמצעות מיקור חוץ מקצועי.

כיום כבר מדובר במטרה לכל דבר, הכוללת כללים אתיים של איסוף המידע ואופן ניתוחו הרצוי, כאשר אלו בידם להשפיע על אסטרטגיית הפעילות של כל חברה ולקבוע את עתידה המקצועי, כמו גם על ההחלטות השונות המתקבלות בארגון ועל היכולות התחרותיות. כדי לאגור מודיעין עסקי איכותי שוכרות החברות השונות סוכני משנה ומפעילות את זרועותיהן הארוכות בירידים שונים ותערוכות מפורסמות כמו גם כנסים בינלאומיים חשובים. בין שמדובר במידע חשוב אודות לקוחות או אודות משקיעים פוטנציאליים הרי ששימוש מושכל במודיעין העסקי יכול לתרום רבות לכל חברה באשר היא.

אם אתם רוצים לתכנן את פעילותכם העסקית בצורה יעילה ורווחית, מומלץ להתעדכן באופן קבוע מה עושים המתחרים שלכם. האם הם מפתחים מוצר קיים ? האם הם שוקדים על פיתוח שירות חדש ? האם הם שכרו כח אדם חדש או שמא הם בתהליכי קיצוצים עקב בעיות כלכליות. כל אלו ועוד, יספקו לכם את המידע הדרוש לקבלת החלטות עסקיות. וכפי שידוע לכולכם: ידע שווה כוח.

מודיעין עסקי של תיקים באפלה

משרד חקירות תיקים באפלה מתמחה במתן שירות מודיעין עסקי בכל תחום אפשרי. המטרה שלנו הינה חשיפת מידע סודי אשר יסייע לכם בקבלת החלטות במהלך הפעילות העסקית שלכם. אנו גאים ברשת מודיעין העסקי הפרושה על פני כל הארץ ואף בעולם. כך, אין אנו מתעלמים מעובדת השוק הגלובלי והתחרות העולמית ומאפשרים לכם לקבל מידע על חברות בכל העולם. 

באמצעות חקירה הכוללת מעקבים ושימוש במקורות מידע גלויים וסמויים, ציוד המשוכלל ביותר בעולם, נחשוף עבורכם את המידע אשר ישמש אתכם לביצוע מגוון פעילויות לקידום העסק שלכם. 

מידע עסקי על כוונות המתחרים כמו גם מידע על ספקים ועל לקוחות, חולשות שונות בשוק וחסרים אותם ניתן למלא, טכנולוגיות קיימות או חדשות בעולם ועוד – מהווים כוורת דבש עבור מנהלי מודיעין עסקי ברחבי העולם כולו. באמצעות עבודת מודיעין עסקי יעילה ומקצועית ניתן לקחת את הארגון או החברה לשיאים חדשים שלא הכירה קודם לכן ולהתמקצע בתחומים השונים.

זה הזמן לתת לנו להוביל אתכם צעד אחד לפני כולם.

תודה רבה על העבודה שעשית בשבילנו

"בתור מנכ"ל של חברה הפועלת בתחום עסקי מאוד תחרותי אני יודע להעריך עד כמה מידע מדויק שווה את משקלו בזהב. כשפנינו אליך ידענו שאנו נמצאים בצומת מאוד קריטית להמשך הפעילות העסקית שלנו ושלא כדאי שנתקדם בלי מידע אמין ומדויק. בזכותך היה לנו בדיוק את סוג המידע הזה בזמן שהיינו זקוקים לו ואשר סייע לנו להגיע להחלטה הנכונה. טוב לדעת שיש עדיין אנשי מקצוע עם רמת מסירות כמו שלך בשטח ושיש על מי לסמוך. יישר כוח ואני בטוח שעוד נפגש בעתיד לעבודות נוספות." 

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט