חקירות פרטיות

חקירות פרטיות – המומחיות שלנו במשרד החקירות תיקים באפלה. עוד משנת 1997 פועלים העוקבים המקצועיים, מרביתם יוצאי יחידות סמויות בצבא או במשטרה כדי לחקור את ההתנהגות המוזרה של האדם או האנשים ולהגיע לפתרון התעלומה. חקירות פרטיות אינן מצטמצמות לשטח הארץ, אלא לעתים קרובות מתרחבות גם למדינות אחרות כדוגמת מדינות המזרח הרחוק. פרטים נוספים אודות חקירות פרטיות באתר.

הדרך אל האמת רצופה חקירות, האזנות ומעקבים. זהו דרכו של חוקר המנהל חקירות פרטיות מורכבות אשר מוציאות בסופו של דבר את האמת אל האור. כזה הוא משרד החקירות תיקים באפלה. עוד משנת 1997 פועלים העוקבים המקצועיים, מרביתם יוצאי יחידות סמויות בצבא או במשטרה כדי לחקור את ההתנהגות המוזרה של האדם או האנשים ולהגיע לפתרון התעלומה. החקירות אינן מצטמצמות לשטח הארץ, אלא לעתים קרובות מתרחבות גם למדינות אחרות כדוגמת מדינות המזרח הרחוק.

 

חקירות פרטיות – מה עושה חוקר פרטי

תפקידיהם של החוקרים הפרטיים רבים ומגוונים. אלה חלק מהם, וזה רק על קצה המזלג:

  • חקירה של מועמדים לתפקיד בכיר – חברות וארגונים מציעות מדי פעם תפקידים בכירים בעלי רגישות גבוהה. העובדים בתפקידים אלה נחשפים למידע ארגוני רגיש שאותו הם אינם יכולים לשתף עם חבריהם או עם קרובי המשפחה שלהם. כדי לוודא שמדובר באנשים אמינים, שוכר הארגון את שיריהם של חוקרים מיומנים המבצעים מגוון רחב של בדיקות – פוליגרף, ראיונות אישיים ועוד – כדי לבחור את המועמדים המתאימים ביותר.
  • ביצוע מעקבים – אין זה נעים לפגוע בפרטיותו של האדם, אך לעתים התנהגותו המוזרה והמסתורית אינה מותירה כל ברירה. כשתשאולים מצד הקרובים והאוהבים אינן מסייעות לאיש להגיע אל האמת, יש צורך לבצע מעקב. החוקר הפרטי נתקל במקרים שונים – מתבגרים המנסים להסתיר דבר מה, בני זוג בוגדניים או מבוגרים נואשים המסתירים מיקיריהם סוד אפל.
  • האזנות בסתר – חקירות פרטיות כוללות גם האזנות במקרה שבו יש צורך לדלות מידע רגיש. החוק המקצועי דואג לפעול לפי החוק, שכן האזנה המבוצעת בניגוד לחוק של מדינת ישראל עלולה לגרור לשלילת הרישיון. ההאזנות עשויות להועיל במקרים רבים – בגידות, מעילות או תכנונים לביצוע פשע.

 

חקירות פרטיות לאיתור נעלמים

איתור נעלמים הוא חלק מהשירותים המוצעים על ידי חוקרים ובלשים המבצעים חקירות פרטיות כדי לאתר את האדם המבוקש. חקירות אלה יעילות במיוחד כאשר מדובר בצורך לשים את היד על אדם אשר חייב לכם כסף. זה יכול להיות שותף לעסק שלא שילם את חלקו, מקום עבודה שנסגר ולא שילם לכם פיצויים או בעל עסק שלא סיפק את השירות אשר לו התחייב בחוזה.

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט