חקירות פליליות

חקירות פליליות הנן חקירות מורכבות ומתייחסות בעיקר למעילות, גנבות וחבלה ו/או כל עבירה פלילית המוגדרת עפ"י חוק. משרד חקירות "תיקים באפלה" מתמחה במתן שירות חקירות פליליות באמצעות חקירה הכוללת מעקבים הכנת "סיפור כיסוי" והצלבת מידע. למעשה, חקירות פליליות הן מסוג החקירות המתאפיינות בהתאמת סיפור כיסוי מהימן אשר חושף בסופו של דבר את המידע המתבקש.

לציין כי חלק מהתיקים שאנו חושפים , מוגשים למשטרת ישראל כתיק שלם המכיל ראיות כנגד המעורבים – וכל זאת על פי הנחיית הלקוח בלבד.

סוגי חקירות פליליות שאנו עוסקים בהן:

מעילות

במקרים רבים, פונים אלינו בעלי עסקים אשר חושדים בביצוע מעילה מצד אחד העובדים. מעילה הינה עבירה פלילית חמורה עפ"י חוקי מדינת ישראל וככל שהמצב הכלכלי בישראל ימשיך ויהיה בכי רע אזי במעילות רק ילכו ויגברו . אנו מתייחסים אליה בכובד ראש לסוג זה של עבירה, הפוגעת ללא ספק בכיסו של הלקוח .אנו פועלים באמצעות שימוש בציוד מתקדם וטכניקות בחקירה , אנו בודקים את הנתונים וחושפים האם אכן בוצעה מעילה?.

גנבות

חוקרים פרטיים שלנו מתמחים במתן שירות של חקירות גניבות על כל גווניו. בין אם בעל עסק החושד כי בוצעה גניבה ובין אם אישה החושדת בעוזרת הבית שלה.

חבלה

קרה לכם שיצאתם מהבית וראיתם שמישהו נקב לכם את הצמיגים ברכב ? יום למחרת נופצו השמשות ? ככל הנראה מישהו מנסה להעביר לכם מסר באמצעות חבלה ברכוש. החוקרים הפרטיים שלנו מתמחים בתחום חקירות פליליות – חבלה ברכוש או בנפש, עד לאיתור האדם האחראי לחבלה זו.

דמיינו לעצמכם כי הרכוש היקר ביותר ללבכם נגנב ? במקרים רבים, פונים למשרדנו אנשים, אשר נגנב מהם רכוש מסוים היקר לליבם. בין אם תכשיטים יקרים ובין אם מחשבים המאחסנים מסמכים יקרי ערך, כל לקוח והרכוש שלו.

בשלב חקירה פלילית אנו פותחים תיק פרויקט ומתחילים בביצוע חקירה מקיפה למטרת איתור רכוש גנוב כזה או אחר. לאחר איסוף הפרטים ותשאול הלקוח אנו מתפנים לתכנון החקירה.

בשלב התכנון, אנו מעלים אפשרויות ואסטרטגיות לביצוע חקירות פליליות, תוך כדי התייחסות לכל הנתונים אשר נמסרו מן הלקוח. בשלב השני, אנו אוספים את כל החומר הנוגע לחקירה. חומר זה יכול לסייע באופן משמעותי בתהליך פענוח התעלומה. השלב השלישי והאחרון הינו כמובן שלב לבצע חקירות פליליות. בשלב זה יוצאות חקירות מן התכנון אל הפועל עד כדי איתור גנבים ואופן הפעולה שלהם.

בתיקים העוסקים ברכוש גנוב, קיימת חשיבות אדירה למערכת מודיעין איכותית ורחבה. אנו מתגאים במערכת המודיעין שלנו אשר פרושה בכל הארץ ובעולם. הצוות של תיקים באפלה משתמש בכל הכלים והניסיון הרב העומד לרשותו בזמן הביצוע של של חקירות פליליות ודואג לאתר את רכושך ולהשיב לך אותו. אז אם אתם חווים עבירה פלילית או חושדים באחת שכזו, אל תחששו לפנות אלינו לקבלת חקירות פליליות דיסקרטיות לחלוטין.

קידום אתר באינטרנט קידום אתר באינטרנט